Elletromeccanica Colombo 9 MVA 15/6,3 kV
Tekniset tiedot
| Quantity | 1 pce |
| Brand | Elettromeccanica Colombo |
| Basic Design | Oil-immersed, conservator type |
| Number of Phases | Three-phase |
| Application | Auto transformer |
| Rated Power | 9000 kVA |
| Method of Cooling | ONAN |
| Voltage Ratio | 15 000 / 630 V |
| Connection | Y(star) (auto connected) |
| Frequency | 50 Hz |
| Outer Dimensions (LxWxH) | 3060x2700x2600 mm |
| Total Weight | 12000 kg |

