CG 1 pce 3300 kVA, 21000/690 V
Technical specifications
| Rated Power | 3300 kVA |
| Rated voltage ratio at no-load | 21000/690 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Vector group | Dyn11 |
| Cooling | KNAN |
| Dimensions LxWxH | 2350x900x2175 mm, |
| Total weight | 6280 kg |
| Year of manufacture | 2005 |
| Rated Power | 3300 kVA |
| Rated voltage ratio at no-load | 21000/690 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Vector group | Dyn11 |
| Cooling | KNAN |
| Dimensions LxWxH | 2350x900x2175 mm, |
| Total weight | 6280 kg |
| Year of manufacture | 2005 |